Dakota -"MUž v ohni"

18. února 2010 v 16:57 |  Others...
Sice nevim přesně kdy to bylo, ale teď někdy jsem v televizi čistě náhodou narazila na filmík kde hrála Dakota Fanning. Jmenoval se Muž v ohni. No a strašně se mi zalíbil. Sice není noví, ale myslím že ti z vás kdo tendle film ještě neviděli by se určitě měli kouknout! Fakt vřele doporučuju!!!

Popis:

Mexické podsvětí se začalo bavit novým sportem - únosy pro peníze. Mezi majetnými obyvateli, zejména těmi, kteří mají děti, se šíří panický strach. Řada z nich pro své potomky najímá osobní ochranku. Do tohoto světa vstupuje John Creasy, bývalý tajný agent a zabiják, který už v podstatě rezignoval na život. Jeho přítel Rayburn ho ve snaze vytrhnout z letargie přivede do Mexika City a dohodí mu práci tělesného strážce devítileté Pity Ramosové. Creasy sice o práci ochranky nemá zájem, a už vůbec ne o ochranu malého děvčátka, ale vědomí, že nemá na práci nic lepšího, ho přiměje tento úkol přijmout. Předčasně vyspělou dívku a její dotěrné otázky týkající se jeho života sice zpočátku těžce snáší, ale ona pomalu proniká do jeho zdánlivě nepřístupného nitra. Vzájemné pouto a Creasyho nově nalezený smysl života se zhroutí v okamžiku, kdy je Pita unesena. Přestože je v průběhu únosu těžce raněn, stává se Creasy "mužem v ohni". Přísahá, že zabije každého, kdo se do tohoto únosu namočil. A nikdo ho nezastaví. A tak se taky stane!
No dopadne to trošku smutně, ale kukněte se sami!!!


obrazek


Fotky:
Dakota Fanning, Muž v ohni
Denzel Washington, Dakota Fanning, Muž v ohniRadha Mitchell, Dakota Fanning, Muž v ohniDenzel Washington, Dakota Fanning, Muž v ohniDakota Fanning, Muž v ohniRadha Mitchell, Dakota Fanning, Muž v ohni


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama