Únor 2010

Muž v ohni-Triler

18. února 2010 v 17:03 Others...
Ještě mě napadlo dát vám sem triler. Tady ho máte

Dakota -"MUž v ohni"

18. února 2010 v 16:57 Others...
Sice nevim přesně kdy to bylo, ale teď někdy jsem v televizi čistě náhodou narazila na filmík kde hrála Dakota Fanning. Jmenoval se Muž v ohni. No a strašně se mi zalíbil. Sice není noví, ale myslím že ti z vás kdo tendle film ještě neviděli by se určitě měli kouknout! Fakt vřele doporučuju!!!

Popis:

Mexické podsvětí se začalo bavit novým sportem - únosy pro peníze. Mezi majetnými obyvateli, zejména těmi, kteří mají děti, se šíří panický strach. Řada z nich pro své potomky najímá osobní ochranku. Do tohoto světa vstupuje John Creasy, bývalý tajný agent a zabiják, který už v podstatě rezignoval na život. Jeho přítel Rayburn ho ve snaze vytrhnout z letargie přivede do Mexika City a dohodí mu práci tělesného strážce devítileté Pity Ramosové. Creasy sice o práci ochranky nemá zájem, a už vůbec ne o ochranu malého děvčátka, ale vědomí, že nemá na práci nic lepšího, ho přiměje tento úkol přijmout. Předčasně vyspělou dívku a její dotěrné otázky týkající se jeho života sice zpočátku těžce snáší, ale ona pomalu proniká do jeho zdánlivě nepřístupného nitra. Vzájemné pouto a Creasyho nově nalezený smysl života se zhroutí v okamžiku, kdy je Pita unesena. Přestože je v průběhu únosu těžce raněn, stává se Creasy "mužem v ohni". Přísahá, že zabije každého, kdo se do tohoto únosu namočil. A nikdo ho nezastaví. A tak se taky stane!
No dopadne to trošku smutně, ale kukněte se sami!!!


obrazek


Fotky:
Dakota Fanning, Muž v ohni
Denzel Washington, Dakota Fanning, Muž v ohniRadha Mitchell, Dakota Fanning, Muž v ohniDenzel Washington, Dakota Fanning, Muž v ohniDakota Fanning, Muž v ohniRadha Mitchell, Dakota Fanning, Muž v ohniTriler až v březnu

18. února 2010 v 16:22 Eclipse
Ahojky lidičky takže mám pro vás novinku která určitě potěší. Takže každý z vás asi určitě čeká a říká si: ,,Kdy už konečně ten triler na Eclipse bude?'' No nemám pravdu? Takže jsem zjistila že triler by měl vyjít někdy v březnu. Sice je to dlouhá doba, ale alespoň máme na co čekat.

Jáké chcete??

11. února 2010 v 17:16 Noty...
Ahj lidi takže vidim že nemam moc novích komentů! Co? Ani noty nikdo nechce.Tak nic no já vám sem dám na výběr noty které vám můžu sehnat! Ju?

Yiruma-Rivers flowe in you
Bella's lullaby
Avril Lavigne- Různé písničky
The meadow(New Moon)-Alexander Desplat
Lucie Vondráčková- Láska na 100 let
Atd. Atd. Atd.
Tak co Pořád nikdo nemá zájem?

Dnes

10. února 2010 v 20:51
Ahoj lidi,
takže nezka v poho
dnes jsem byla ve škole a psali jsme z matiky a z češtiny ze slohu. A protože jsem ten sloh nestihla ve škole tak jsem si to musela dopsat doma. No tak doufám že to budu mít dobře.

Pak jsem byla v klavíru tam jsem měla průser protože jsem neměla nacvičenou stupnici, (jako vždy)
ale přežila jsem to.
Jo, ve škole jsem měla poprvé Informatiku a zapisovali jsme si jakési kraviny co je PROCESOR a BYTE a takové kraviny takže nuda!
No JInak nic

FOR YOU

9. února 2010 v 18:39 MeeE!!
Takže co lidi nikdo nemá zájem o nějaké noty???

For NINI

9. února 2010 v 18:37 MeeE!!
Ahoj lidi. Dnešek byl oničem! :( Nebyla jsem ve škole. A s Nikou jsme měli mít prezentaci do zemplu. Takže je teď určitě na mě naštvaná:( TAKŽE NINI SOrry!!!!

Edward a Bella

1. února 2010 v 17:18 Breaking Dawn
No teda... Wow...


Prostě rodinka...

1. února 2010 v 17:10 Breaking DawnTak tohle nepotřebuje komentovat si myslim, že každý ví o co go.


Bella, Edward, Renesmee

1. února 2010 v 17:03 Breaking Dawn
LoLL... Cullens

Renesme

1. února 2010 v 16:55 Breaking Dawn
OOOO bože to je krásný no řekněte sami. Kéž by vypadala takhle to je mnohem hezčí než to před tím. No ne?? To je fakt milý. Taková krásňučká holčička!!!Bella... novorozená

1. února 2010 v 16:48 Breaking Dawn
Přesně jako v knize, Bella se dívá do zrcadla a diví se jak je krásná upírka.
Krása krása krása...


Renesmee Carlie Cullen

1. února 2010 v 16:44 Breaking Dawn
Tak to je fakt krása upa mega...


Cullen

1. února 2010 v 16:36 Twilight
Prostě... náhrobní kámen...

Lev a jehňátko

1. února 2010 v 16:28 Twilight
A tak se lev zamiloval do jehňátka.
No krásný obrázek....

Těhule Bella

1. února 2010 v 11:03 Kristen Steward

Tak to je obrázek, který mi príjde docela reálný. Jako u jediného nejde poznat že je to jen fotomontáž.


Pište, pište

1. února 2010 v 10:26 Noty...
Ahoj lidi jelikož jsem tady dlouho nebyla mam pro vás překvápko teda alespoň pro ty co na něco hrají. Protože já hraju na klavir a hledala jsem nějaké noty z Twilight a celkově nějaké noty, což se mi podařilo napadlo mě proč neudělat radost někomu druhému??? Takže jsem došla k závěru že vám sem dám nebo taky pošlu na e-mail nějaký ty noty. A o některý si můžete napsat do komentů. Jestli je budu mít tak vám je pošlu na e-mail.
Pište pište